BESÖK OSS

Stationsgatan 27, 827 50 Järvsö

0651 – 121 31

info@jarvgym.se

MEDARBETARE

Johanna Laurén
Rektor
johanna@jarvgym.se

Dennis Laurén
Skolchef
dennis@jarvgym.se

Lärare i matematik, fysik och fjällguidning 

Karin Gisselman
Skolsköterska
karin@jarvygm.se

Kontaktperson för elevhälsan

Lisa Björner,
Lärare
lisa.b@jarvgym.se

Lärare i digital skapande och fotografering

Elin Debeau
Lärare

elin@jarvgym.se

Lärare i idrott och hälsa samt aktiviteter och upplevelser

Hans Ebbevall
Lärare
hans@jarvgym.se

Lärare i svenska och historia

Finn Gustavsson
Lärare
finn@jarvgym.se

Lärare i medieproduktion och samhällskunskap

Britta Hans-Ers
Lärare
britta@jarvgym.se

Lärare i företagsekonomi, entreprenörskap och marknadsföring

Astrid Lande
Lärare
astrid@jarvgym.se

Lärare i naturkunskap och kemi

Håkan Nilsson
Lärare
hakan@jarvgym.se

Lärare i engelska

Lisa Skoog Dahlman
Lärare
lisa@jarvgym.se

Lärare och apl-ansvarig inom hotell och turism

Ellen Ångman Granér
Lärare
ellen@jarvgym.se

Lärare i svenska och engelska

Ställ din fråga till oss på Järvsögymnaiset!

Hör av dig så kan vi berätta mer!